Esam lepni ar to, ka arī mēs kopā ar 179 citām pasaules valstīm 2025. gada 11. februārī atzīmējām Vispasaules Drošāka interneta dienu ar dažādiem pasākumiem un aktivitātēm.
Drošāka interneta dienā 1. - 3. klašu audzēkņi tika iesaistīti pārrunāt ikdienas darbības, ko skolēni veic internetā, apzināties un izvērtēt konkrēto darbību sekas, izzināt veidus, kā izmērīt savas digitālās pēdas lielumu un kontrolēt tās atstātos nospiedumus.
Savukārt, 4. - 6. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties QR kodu izaicinājumā "Labākais padoms drošībai internetā". Varbūt laimēsies?!... un kāds noteikti dabūs balvu, par ko uzzināsim 3. martā.
Mūsu mērķis - droša vide, arī digitālā, mūsu bērniem! Pilnveidosim savas zināšanas un prasmes visu februāri un arī turpmāk!
Lai droša vide, drošs internets, droša pasaule!
(Foto skatīt galerijā)