Decembris 06, 2023

Rudens adaptācijas nometne izglītojamiem 12

Pēc notikušās Skultes sākumskolā vasaras adaptācijas nometnes jau pagājuši gandrīz divi mēneši. No izglītojamo un viņu vecāku puses bija ļoti labas atsauksmes par šo pasākumu. Tā kā vecāki izteica vēlmi turpinām atkal rīkot šādas nometnes - Mārupes novada Skultes sākumskolā izglītojamo brīvlaikā norisināsies Rudens adaptācijas nometne "Esi kreatīvs!".

Nometnes norises vieta – Mārupes novada Skultes sākumskola

Nometnes norises laiki – 23.10.2023. – 27.10.2023., no plkst. 9.00 līdz plkst. 13.00 ar interesantām nodarbēm, kustībām, vingrinājumiem un bezmaksas pusdienām. (skatīt šeit)

Bērnu vecumposms – 7 līdz 13 gadi.

Nometnes vadītāji –  Ingrīda Pupiņa un Anita Bareika

Visi gribētāji laipni aicināti pieteikties nometnei un padarboties tajā!
 

Neliels apraksts un ieskats Mārupes novada Skultes sākumskolā rudens brīvlaika nometnē "Esi kreatīvs".

Nometne tika centrēta uz komunikācijas prasmju pilnveidošanu, izzināšanu, radošumu, savstarpēju sadarbību un atbalstu. Šajā laikā bērni pilnveidoja zināšanas par mūsu Latviju un tās kultūru. Patstāvīgi bērni veidoja lielu Latvijas karti. Tika veidoti dizaina izstrādājumi (atstarotāji, galda spēles u.c.) ievērojot darba pēctecību. Viena diena tika veltīta sportiskām aktivitātēm. Bērni izpaudās mākslas darbu radīšanā, pielietojot dažādas tehnikas. Bērni bija ļoti apmierināti par šādas nometnes apmeklēšanu, jo patstāvīgi varēja darboties, brīvi izpausties savas idejas radīšanā, kā arī satikties ar draugiem.

(Foto skatīt galerijā)