Jūnijs 17, 2024

Izlaidums "Mārītēs" 06

Pirmsskolas izlaidums – Ceļā uz skolu!


Šodien, 2024. gada 31. maijā, mūsu Mārupes novada Skultes sākumskolas iestādē tika aizvadīts gada gaidītākais notikums - pirmsskolas izlaidums grupai "Mārītes". Šī diena bērniem, vecākiem un skolotājiem ir īpaša, jo tā iezīmē nozīmīgu posmu bērnu izglītībā un attīstībā.

Mazie absolventi, tērpti skaistos svētku tērpos, ar sajūsmu un nedaudz satraukuma sirdī, devās uz skolas aktu zāli, lai saņemtu savus pirmos izlaiduma diplomus. Bērni bija sagatavojis īpašu priekšnesumu, ieskicējot savas zināšanas un prasmes katrā mācību jomā, tās apvienojot ar dziesmām un dejām, kas radīja neaizmirstamu atmosfēru. Skolotāju, vecāku un viesu acīs mirdzēja lepnums un aizkustinājums.

Pasākuma laikā skolotāji izteica pateicību kolēģiem un vecākiem par sadarbību un atbalstu, kā arī izteica laba vēlējumus bērniem viņu turpmākajos skolas gados. Vecāki, savukārt, pateicās skolotājiem par nesavtīgo darbu un rūpēm par bērniem. Kā arī skolas direktore Gaļina Grizāne ar laba vēlējumiem izniedza bērniem ilgi gaidītos diplomus un dāvaniņas.

Izlaiduma svinības noslēdzās ar kopīgu fotografēšanos un saldu cienastu, kas radīja patīkamu pēcgaršu šai īpašajai dienai. Bērni ar sajūsmu dalījās iespaidos un cerībās par nākotni, kas sākas ar šo jauno izglītības posmu.

Lai arī pirmsskolas izlaidums ir tikai pirmais solis izglītības ceļā, tas ir nozīmīgs mirklis, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku. Mēs novēlam mūsu mazajiem absolventiem veiksmi un panākumus turpmākajos skolas gados!

Kā sirsnīgs "paldies" iestādes darbiniekiem par ieguldīto darbu, mazās "Mārītes" izveidoja GODA DĒLI ar skolas personāla portretiem!

 

(Foto skatīt galerijā)