Stundu saraksts 2.b,3.b,4.b klasei

 

Mārupes novada Skultes sākumskolas mācību stundu saraksts 2019./2020.m.g.

Pamatizglītības 1.posma (1.-6.klase) mazākumtautību programma (11011121)

 

 

Nr.

 

2.b klase

Kab. Nr.

 

3.b klase

Kab. Nr.

 

4.b klase

Kab. Nr.

Pirmdiena

1.

Mazākumtautības valoda

26.

Pirmā svešvaloda 

24.

Vizuālā māksla

25.

2.

Matemātika

26.

Ētika 

11.

Pirmā svešvaloda 

24.

3.

Latviešu valoda un literatūra

21.b

Matemātika

26.

Matemātika

21.a

4.

Mazākumtautības valoda

26.

Sociālās zinības

11.

Mazākumtautības valoda

21.a

5.

Ētika

11.

Mazākumtautības valoda

26.

Latviešu valoda un literatūra 

21.b

Otrdiena

1.

Mūzika

22.

Mūzika  

22.

Sports

10.

2.

Sports 

10.

Sports

10.

Mūzika

22.

3.

Pirmā svešvaloda 

24.

Matemātika      

26.

Latviešu valoda un literatūra 

21.b

4.

Mazākumtautības valoda     

26.

Latviešu valoda un literatūra

21.b

Pirmā svešvaloda 

24.

5.

Latviešu valoda un literatūra 

21.b

Mazākumtautības valoda 

26.

Mazākumtautības valoda 

21.a

6.

 

 

 

 

Vizuālā māksla

25.

Trešdiena 

1.

Matemātika

26.

Latviešu valoda un literatūra

21.b

Matemātika

21.a

2.

Dabaszinības

21.a

Dabaszinības

21.a

Latviešu valoda un literatūra

21.b

3.

Mājturības un tehnoloģijas 

26.

Mājturības un tehnoloģijas 

26.

Mājturības un tehnoloģijas 

25.

4.

Mazākumtautības valoda 

26.

Pirmā svešvaloda 

24.

Sociālās zinības

11.

5.

 

 

Mazākumtautības valoda

26.

Mazākumtautības valoda 

21.a

6.

 

 

 

 

Klases audzināšanas stunda 

21.a

Ceturtdiena

1.

Mazākumtautības valoda

26.

 

 

 

 

2.

Dabaszinības 

21.a

Dabaszinības 

21.a

Latviešu valoda un literatūra

21.b

3.

Sports 

10.

Sports

10.

Matemātika

21.a

4.

Latviešu valoda un literatūra 

21.b

Mazākumtautības valoda 

26.

Sociālās zinības 

11.

5.

Matemātika

26.

Latviešu valoda un literatūra 

21.b

Sports

10.

6.

 

 

Matemātika   

26.

Dabaszinības 

21.a

Piektdiena

1.

Matemātika

26.

Latviešu valoda un literatūra 

21.b

Pirmā svešvaloda 

24.

2.

Klases audzināšanas stunda

26.

Klases audzināšanas stunda 

26.

Dabaszinības 

21.a

3.

Vizuālā māksla 

26.

Vizuālā māksla  

26.

Mazākumtautības valoda

21.a

4.

Latviešu valoda un literatūra 

21.b

Matemātika   

26.

Literatūra 

21.a

5.

Sociālās zinības 

11.

Mazākumtautības valoda 

26.

Matemātika

21.a